Divadelní představení - Královny

22.11.2023

Hrají: Vilma Cibulková, Jana Boušková / Martina Hudečková, Karolína Půčková

Lázeňský pokoj možná nevypadá jako vhodné místo pro komedii, ale opak je pravdou.Tři ženy, které se na něm sejdou, by se za normálních okolností nemohly nikdy setkat, nebýt havárie vodovodního potrubí, ke které dojde v jednom z lázeňských křídel.Každá z hrdinek má odlišný problém, přesto však mají cosi společného – všechny byly v nedávné době vystaveny zlomovým životním okamžikům a teď stojí před nelehkým úkolem – naučit se žít své nové životy.

Johana (40) je po autohavárii, podrobila se operaci nohy a došlo ke komplikacím. Lázně jsou její poslední možnost záchrany, jinak hrozí, že o nohu přijde. Zita (60) má zase problémy s nervy a v lázních je
kvůli duševní očistě. Mladá slečna Eliška (25) přišla v nedávné době o zrak a učí se s tímto handicapem žít. Tyto tři postavy jsou generačně i sociálně každá někde naprosto jinde, přesto spolu musí strávit relativně dlouhou dobu.A je to právě humor, který drží člověka nad vodou v těch nejtěžších chvílích a pomáhá mu zdolávat i ty nejhorší překážky.Královny jsou komedií plnou upřímného humoru, ze kterého občas mrazí v zádech.

autor: Michaela Doleželová, Roman Vencl

režie: Petr Svojtka

scéna a kostýmy: Agnieszka Pátá-Oldakdélka 

představení: 120 min. s přestávkou

pořádá: VIP Art Company Praha


Lístky k zakoupení na https://www.ticketstream.cz/akce/kralovny-173486


!VYSTOUPEN´Í ZAČÍNÁ V 19:00!